Rugby 7

W sezonie 2018/2019 drużyna seniorów KS Rugby Wrocław – Wasps Rugby Wrocław występuje w rozgrywkach Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski Rugby 7. Klasyfikacja po rozegranych turniejach prezentuje się następująco:

I turniej, Poznań 07.10.2018: 1.Posnania Poznań 11 pkt.; 2.RC Koszalin 9 pkt.; 3.Kaskada Szczecin 7 pkt.; 4.Tytan Gniezno 5 pkt.; 5.Werewolves Wąbrzeźno 3 pkt.; 6.RT Olsztyn 1 pkt. 
 
II turniej, Wrocław 13.10.2018: 1.Posnania Poznań 17 pkt.; 2.Kaskada Szczecin 15 pkt.; 3.KS Budowlani Łódź 13 pkt.; 4.Husar Bolesławiec 11 pkt.; 5.Tytan Gniezno 9 pkt.; 6.Czarni Bytom 7 pkt.; 7. Rugby Wrocław 5 pkt.; 8. RC Bełchatów 3 pkt.; 9. Husaria Kalisz 1 pkt.

III turniej, Bełchatów 27.10.2018: 1.Posnania Poznań 15 pkt.; 2.Arka Gdynia 13 pkt.; 3.KS Budowlani Łódź 11 pkt.; 4.Rugby Wrocław 9 pkt.; 5.RC Bełchatów 7 pkt.; 6.RT Olsztyn 5 pkt.; 7.Werewolves Wąbrzeźno 3 pkt.; 8.AZS UR Rzeszów 1 pkt.

IV turniej, Bolesławiec 04.11.2018: 1.Posnania Poznań 9 pkt.; 2.Kaskada Szczecin 7 pkt.; 3.Czarni Bytom 5 pkt.; 4.Husar Bolesławiec 3 pkt.; 5.Rugby Wrocław 1 pkt.

V turniej, Białystok 11.11.2018: 1.Arka Gdynia 7 pkt.; 2.KS Budowlani Łódź 5 pkt.; 3.Rugby Białystok 3 pkt.; 4.RT Olsztyn 1 pkt.

VI Turniej, Koszalin 24.03.2019: 1.Posnania Poznań 11 pkt.; 2.RC Czarni Pruszcz Gdański 9 pkt.; 3.RC Koszalin 7 pkt.; 4.Kaskada Szczecin 5 pkt.; 5.Tytan Gniezno 3 pkt.; 6.RK Unisław 1 pkt.

VII Turniej, Wrocław 11.05.2019: 1.RC Czarni Pruszcz Gdański 11 pkt.; 2.Tytan Gniezno 9 pkt.; 3.Rugby Wrocław 7 pkt.; 4.Czarni Bytom 5 pkt.; 5.Ciechan Ciechanów 3 pkt.; 6.Wataha Piotrków Trybunalski 1 pkt.

VIII Turniej, Pruszcz Gdański 25.05.2019: 1.Posnania Poznań 9 pkt.; 2.RC Czarni Pruszcz Gdański 7 pkt.; 3.RC Koszalin 5 pkt.; 4.WSR Werewolves Wąbrzeźno 3 pkt.; 5.Ciechan Ciechanów 1 pkt.

Turniej Finałowy, Gniezno 29.06.2019: 1.Posnania Poznań; 2.RC Czarni Pruszcz Gdański; 3.Tytan Gniezno; 4.Kaskada Szczecin; 5.Rugby Wrocław; 6.RC Koszalin; 7.Czarni Bytom; 8.Werewolves Wąbrzeźno.

 
Klasyfikacja końcowa PPR7

01. KS Posnania Poznań
02. RC Czarni Pruszcz Gdański
03. GKR Tytan Gniezno
04. Kaskada Szczecin RK
05. Rugby Wrocław
06. RC Koszalin
07. RC Czarni Bytom
08. WSR Werewolves Wąbrzeźno
09. KS Budowlani Łódź
10. RC Arka Gdynia
11. Husar Bolesławiec RC
12. RC Bełchatów
13. RT Olsztyn
14. Ciechan Ciechanów
15. Rugby Białystok
16. KR Husaria Kalisz
      AZS UR Rzeszów
      RK Unisław
      Wataha RC Piotrków Trybunalski