3. miejsce na PNIRF

W sobotę po raz szósty w historii drużyna #Rugby #Wrocław zagrała na międzynarodowym turnieju rugby w Piotrowicach Nyskich. W rozgrywkach wzięło udział 8 męskich drużyn, a nasi zawodnicy wywalczyli w nim 3 miejsce. Jest to nasz drugi najlepszy wynik w tym turnieju. Zanim jednak stanęliśmy na najniższym stopniu podium zagraliśmy z:

• Polish Barbarians Rugby (wygrana 14:5)
  • Vienna Celtic Rugby Football Club (wygrana 21:19)
  • Ragby Olymp (przegrana 31:17)
  • w półfinale zdziesiątkowani uznaliśmy wyższość K. S. Rugby Ruda Śląska przegrywając 40:7

Ostatecznie zajęliśmy 3. miejsce wyprzedzając jeszcze Frogs Warszawa RUGBY, Rugby Club Liberec (cz), Rugby Club Wageningen (hol)

W turnieju triumfowała Ruda Śląska, która w finale pokonała czeski Ragby Olymp 48:5

Dziękujemy organizatorom The Piotrowice Nyskie International Rugby Festival oraz Jimowi Partonowi z rodziną za jak zwykle gościnne przyjęcie!