Wataha zwycieska w pierwszym meczu 2 ligi

Niestety w pierwszym meczu silniejsza okazała się drużyna z Zielonej Góry. Spotkanie zakończyło się wynikiem 26:0 dla gospodarzy.

Przeciwnikom gratulujemy zwycięstwa, a naszym zawodnikom świetnej walki i ogromnego zaangażowania na boisku. Był to mecz, w którym mogliśmy zdobyć cenne doświadczenie, co, jak wiadomo, jest istotne w procesie budowania drużyny.

Jesteśmy zadowoleni z postawy wszystkich naszych zawodników od pierwszego do ostatniego gwizdka. Panowie rewelacyjne spisali się w szarżach 1:1. Trenerzy podkreślają także fakt, że na pochwałę zasłużył nasz młyn – zawodnicy wygrywali starcia z o wiele bardziej doświadczonym i uważanym za najmocniejszym młynem Watahy.

Jesteśmy zadowoleni z zaangażowania zawodników, tym bardziej, że dla wielu było to pierwsze zetknięcie z rugby XV. W naszej ocenie Panowie poradzili sobie bardzo dobrze, a to napawa nas optymizmem przed kolejnym meczem. przyznał trener Łukasz Szablewski.