1% dla Rugby Wrocław – Dziękujemy!

Dzięki Państwa życzliwości i odpisom 1% podatku na rzecz działalności KS Rugby Wrocław, udało nam się w tym roku zebrać kwotę 942 złotych. Bardzo dziękujemy za ofiarowaną pomoc! Środki w ten sposób zgromadzone pozwolą nam na organizację pierwszego w 2017 roku turnieju Wrocławskiej Ligi Rugby dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Przed nami wiele wyzwań  towarzyszących budowaniu drużyn dziecięcych i młodzieżowych przy KS Rugby Wrocław. Nasi instruktorzy biorą w tych tygodniach udział w szkoleniach trenerskich organizowanych przez Polski Związek Rugby. Czeka nas zakup nowego sprzętu treningowego oraz meczowego. Będziemy kontynuować rozgrywki Wrocławskiej Ligi Rugby, a nasi kadeci w nowym roku wezmą udział w turniejach Mistrzostw Polski Rugby 7. To wszystko wiąże się dużymi wydatkami – dlatego już teraz polecamy się Państwa pamięci i prosimy, by nie zapominać o nas przy rozliczaniu podatków za rok 2016.

 

1procent
Klub Sportowy Rugby Wrocław, dzięki współpracy z Fundacją Partnerstwo zostanie w tym roku beneficjentem odpisów 1% podatku dochodowego.
Ważne by koniecznie w rubryce 128. podawać cel szczegółowy:
Numer KRS Fundacji Partnerstwo: 0000197334
Klub Sportowy Rugby Wrocław