Give blood – Play rugby!

Jeszcze dwa dni pozostały naszym kibicom na wzięcie udziału w pierwszej z tegorocznych edycji #BloodChallenge. 

Rugby Wrocław od początku istnienia zawsze wspierało Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w akcjach promujących honorowe oddawanie krwi. Hasło “Give blood, play rugby!” przez ten czas stało się również mottem naszej drużyny. Od kilku lat akcja znana jest też za granicą – w najdalszych zakątkach Europy nasi byli zawodnicy z dumą oddają krew nosząc nasze koszulki. 

By zachęcić jeszcze większe grono osób do oddawania krwi, ponad tydzień temu ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania są koszulki promujące naszą inicjatywę. Zasady są proste – w dniach od  4 do 11 lutego należy oddać krew w dowolnym punkcie poboru na całym świecie i udokumentować ten fakt wysyłając nam na adres kontakt@rugbywroclaw.com swoje zdjęcie z donacji, lub zdjęcie zaświadczenia o oddaniu krwi. Wśród wszystkich którzy tego dokonają rozlosujemy trzy t-shirty “Give blood play rugby”.

By nie akcja mocniej zaznaczyła swoją obecność w kraju do wyzwania #BloodChallenge nominowaliśmy drużyny Rugby Ruda Śląska, Rugby Club Częstochowa oraz redakcję “Czas na Rugby”.